دوز روزانه معماریمعرفی بنامعماری

دوز روزانه معماری شماره ۹۸: محفل دانشمندان

با تاخیر بسیار زیاد به شماره نود و هشتم دوز روزانه معماری خوش آمدید.

دلیل تاخیر انتشار این شماره‌ها مشکلی است که با ظرفیت هاستینگ سایت پیدا کرده‌ام و راه‌حل‌های نصف و نیمه‌ای که امتحان می‌کنم. امیدوارم به زودی با حل شدن این مشکلات بتوانم دوباره روند منظمی را دنبال کنم. تا پیدا شدن راه‌حلی بهتر فعلا مجبورم از گالری تصاویر صرف‌نظر کنم و عکس‌ها را با سایز اصلی پشت سر هم ردیف کنم.


نام پروژه: محفل دانشمندان (Sentient Chamber)

طراحی: Philip Beesley Architect

محل اجرا: آکادمی ملی علوم، واشنگتن، آمریکا (2015)

عکاس: Mark Andre

منبع (+)


گالری این تصاویر را اینجا ببینید


۱- دوز روزانه معماری نام مجموعه پست‌هایی است در روزهای زوج هر هفته منتشر خواهد شد و در آن‌ها معماری معاصر دنیا را به شکلی ساده و تصویری معرفی می‌کنم.

۲- این آثار معماری تنها با تعدادی عکس بدون هیچ‌گونه تحلیل یا ارزیابی (عملکردی، زیبایی‌شناسی و …) معرفی می‌شوند، اما اگر نظر یا تحلیلی دارید آن را در بخش کامنت‌ها با سایر خوانندگان هم در میان بگذارید.

۳- اگر بنایی را طراحی کرده یا از اثری عکاسی کرده‌اید که فکر می‌کنید ارزش معرفی را دارد، آن را برای من هم ارسال کنید تا در این مجموعه گنجانده شود. آدرس من: sharifpour [at] archiware.ir

۴- اگر به جمع مشترکین معمار افزار بپیوندید، می‌توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. همچنین می‌توانید فید معمار افزار را در فیدخوان‌تان دنبال کنید. هر دوی این گزینه‌ها رایگان هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *