دوز روزانه معماریمعرفی بنا

دوز روزانه معماری شماره ۱۰۴: موزه شیشه

به شماره یکصد و چهارم دوز روزانه معماری خوش آمدید.

ممکن است شما نام شرکت کورنینگ را نشنیده باشید و احتمالا تصورتان از موزه شیشه چیزی شبیه موزه آبگینه خودمان باشد. به همین دلیل فکر می‌کنم بد نیست یادآوری کنم که کورنینگ شرکتی به شدت صنعتی و های‌تک است که در میان تولیدات متنوعش، شیشه‌های مقاوم و مشهور «گوریلا گلس» را تولید می‌کند. شیشه‌های گوریلا گلس احتمالا همین الان هم وظیفه حفاظت از صفحه نمایش گوشی هوشمند شما را بر عهده دارند!


نام پروژه: موزه شیشه کورنینگ، بخش هنر معاصر و طراحی
طراحی: توماس فایفر و شرکاء (Thomas Phifer and Partners)
محل اجرا: نیویورک، آمریکا (2016)
عکاس: Carly Dean
منبع (+)گالری این تصاویر را این‌جا ببینید


۱- دوز روزانه معماری نام مجموعه پست‌هایی است در روزهای زوج هر هفته منتشر خواهد شد و در آن‌ها معماری معاصر دنیا را به شکلی ساده و تصویری معرفی می‌کنم.

۲- این آثار معماری تنها با تعدادی عکس بدون هیچ‌گونه تحلیل یا ارزیابی (عملکردی، زیبایی‌شناسی و …) معرفی می‌شوند، اما اگر نظر یا تحلیلی دارید آن را در بخش کامنت‌ها با سایر خوانندگان هم در میان بگذارید.

۳- اگر بنایی را طراحی کرده یا از اثری عکاسی کرده‌اید که فکر می‌کنید ارزش معرفی را دارد، آن را برای من هم ارسال کنید تا در این مجموعه گنجانده شود. آدرس من: sharifpour [at] archiware.ir

۴- اگر به جمع مشترکین معمار افزار بپیوندید، می‌توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. همچنین می‌توانید فید معمار افزار را در فیدخوان‌تان دنبال کنید. هر دوی این گزینه‌ها رایگان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *