دوز روزانه معماریمعرفی بنامعماری

دوز روزانه معماری شماره ۹۹: فضاهای هنری تنریف

به شماره نود و نهم دوز روزانه معماری خوش آمدید.


نام پروژه: فضاهای هنری تنریف (TEA, Tenerife Espacio de las Artes)

طراحی: Herzog & de Meuron

محل اجرا: سانتاکروز تنریف، جزایر قناری، اسپانیا (2008)

عکاس: Wojtek Gurak

منبع (+)


از این به بعد می‌توانید با رفتن به آدرس https://media.archiware.ir گالری کامل تصاویر دوزهای روزانه را به صورت آلبوم‌های تحت وب ببینید. فعلا تصاویر شماره‌های ۹۸ و ۹۹ را آپلود کرده‌ام، اما به زودی عکس‌های مطالب قبلی را هم به این مجموعه اضافه خواهم کرد.گالری این تصاویر را اینجا ببینید


۱- دوز روزانه معماری نام مجموعه پست‌هایی است در روزهای زوج هر هفته منتشر خواهد شد و در آن‌ها معماری معاصر دنیا را به شکلی ساده و تصویری معرفی می‌کنم.

۲- این آثار معماری تنها با تعدادی عکس بدون هیچ‌گونه تحلیل یا ارزیابی (عملکردی، زیبایی‌شناسی و …) معرفی می‌شوند، اما اگر نظر یا تحلیلی دارید آن را در بخش کامنت‌ها با سایر خوانندگان هم در میان بگذارید.

۳- اگر بنایی را طراحی کرده یا از اثری عکاسی کرده‌اید که فکر می‌کنید ارزش معرفی را دارد، آن را برای من هم ارسال کنید تا در این مجموعه گنجانده شود. آدرس من: sharifpour [at] archiware.ir

۴- اگر به جمع مشترکین معمار افزار بپیوندید، می‌توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. همچنین می‌توانید فید معمار افزار را در فیدخوان‌تان دنبال کنید. هر دوی این گزینه‌ها رایگان هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *