دوز روزانه معماریمعرفی بنامعماری

دوز روزانه معماری شماره ۱۱۲: مرکز ورزشی دانشگاه ورشو

به شماره یکصد و دوازدهم دوز روزانه معماری خوش آمدید.

مرکز ورزشی و توانبخشی دانشگاه پزشکی ورشو، مدرن‌ترین تسهیلات ورزشی و آموزشی را در این شهر فراهم می‌کند. بنا در واقع مرکزی است که فعالیت‌های ورزشی (در حد رقابت‌های بین‌المللی)، توانبخشی (فیزیوتراپی)، آموزش و تحقیقات را پوشش می‌دهد. به دلیل عملکرد بنا در حوزه توانبخشی، کل ساختمان و مسیرهای منتهی به آن برای دسترسی مناسب معلولین با استانداردهای مربوطه تطبیق یافته است.


نام پروژه: مرکز ورزشی و توانبخشی دانشگاه پزشکی ورشو (Sports and Rehabilitation Center of the Medical University of Warsaw)
طراحی: Kontrapunkt Architecture
محل اجرا: ورشو، لهستان (؟)
عکاس: Piotr Krajewski
منبع (+)
گالری این تصاویر را این‌جا ببینید


۱- دوز روزانه معماری نام مجموعه پست‌هایی است در روزهای زوج هر هفته منتشر خواهد شد و در آن‌ها معماری معاصر دنیا را به شکلی ساده و تصویری معرفی می‌کنم.

۲- این آثار معماری تنها با تعدادی عکس بدون هیچ‌گونه تحلیل یا ارزیابی (عملکردی، زیبایی‌شناسی و …) معرفی می‌شوند، اما اگر نظر یا تحلیلی دارید آن را در بخش کامنت‌ها با سایر خوانندگان هم در میان بگذارید.

۳- اگر بنایی را طراحی کرده یا از اثری عکاسی کرده‌اید که فکر می‌کنید ارزش معرفی را دارد، آن را برای من هم ارسال کنید تا در این مجموعه گنجانده شود. آدرس من: sharifpour [at] archiware.ir

۴- اگر به جمع مشترکین معمار افزار بپیوندید، می‌توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل‌تان دریافت کنید. همچنین می‌توانید فید معمار افزار را در فیدخوان‌تان دنبال کنید. هر دوی این گزینه‌ها رایگان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *